
vidaXL Βιβλιοθήκη Παιδιών Γκρίζο Σονομα 72,5 x 29,5 x 69 εκ
Ξύλο
Διαστάσεις 9×85×34 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βιβλιοθήκη με 3 ράφια ιδανική για το βρεφικό και παιδικό δωμάτιο. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε λευκό χρώμα με ποδαράκια σε φυσική απόχρωση. Μπορείτε να τοποθετήσετε κορνίζες, μικροαντικείμενα, παραμύθια, λούτρινα και ότι άλλο θέλετε να κρατήσετε οργανωμένο. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 85 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 34 εκ |
| Υψος: | 9 εκ |
| Παιδικά φωτιστικά νυχτός | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 85 cm |
| Depth | 34 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 9.55 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο

Ξύλο

9×85×34 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

175×60×20 εκ, ίσιος, ξύλο

9×85×9 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
65×35×10 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

43×62×5 εκ, ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα



Ξύλο



20×47×35 εκ, ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο


Ξύλο, ματ

Ξύλο

Ξύλο

18×24×23 εκ, ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
83×36×14 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
13×78×21 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα