
Φωτιστικό Δαπέδου 145εκ. A-S Runo Noir 123174
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό δαπέδου με μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένο από βαμβακερό σχοινί σε εκρού χρώμα με μεταλλικό σκελετό. Διαθέτει λευκό καλώδιο 180εκ. για παροχή ρεύματος με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Ύφασμα με πιστοποίηση OEKO-TEX. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 47 cm |
| Depth | 47 cm |
| Height | 60 cm |
| Total weight | 4.8 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο

Κρύσταλλο
Σε απόθεμα
LED

Πλαστικό
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, ξύλο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο

LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, γυαλί

Μοντέρνο

Πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σκανδιναβικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

LED


Μοντέρνο, με διακόπτη, ξύλο
Σε απόθεμα
LED, 24V
Σε απόθεμα
LED, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα