
Φωτιστικό Δαπέδου Με Ραφιέρα A-G Nora 390FLH1147 White
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό δαπέδου με μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε ασημί χρώμα. Το καπέλο είναι σπαστό για να το προσαρμόσετε όπως σας βολεύει. Διαθέτει καλώδιο με διακόπτη On/Off μήκους 180εκ. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 60W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Ιδανικό τοξωτό φωτιστικό που θα διακοσμήσει και θα φωτίσει το χώρο σας. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστό και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 71 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 9.6 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικό

Κρύσταλλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ξύλο, σκανδιναβικό
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με διακόπτη, ξύλο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο

Ρουστίκ , ξύλο, σκανδιναβικό
Σε απόθεμα
LED


Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο



Ξύλο

Μοντέρνο

LED, ξύλο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα