
Φωτιστικό Δαπέδου (Φ30x80) A-S Aissa 178945
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιδαπέδιο φωτιστικό με industrial ύφος ιδανικό για τοποθέτηση σε όλους τους χώρους του σπιτιού. Είναι ξύλινο σε γκρι απόχρωση με μαύρο υφασμάτινο καπέλο. Διαθέτει καλώδιο PVC μήκους 348εκ. με διακόπτη On/Off για παροχή ρεύματος. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
|---|---|
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 89 cm |
| Depth | 49 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 3.13 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, ξύλο
Σε απόθεμα
LED, ρουστίκ , ξύλο



Πλαστικό
Σε απόθεμα


Σκανδιναβικό

LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο


Μοντέρνο, με διακόπτη, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο

LED

Μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, γυαλί

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

230V



Μοντέρνο


230V

Μοντέρνο

LED, μοντέρνο

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα