
5,5 €
Καλάθι Αποθήκευσης (Φ18x6) Espiel FEX101
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι από την εταιρεία Espiel σε γκρι χρώμα με μοντέρνο. Είναι κατασκευασμένο από ψάθα. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σαν αποθηκευτικό χώρο σε ένα ράφι, ντουλάπι, στο μπάνιο, στην κρεβατοκάμαρα ή όπου αλλού θελήσετε. Ιδανικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στον χώρο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Σετ
Σε απόθεμα


Στρογγυλό
Σε απόθεμα



Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ


Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα




Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα