
37 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Το τέλειο καλάθι αποθήκευσης της εταιρείας Espiel για το ψωμί και οτιδήποτε άλλο θέλετε να κρατήσετε προσιτό στον πάγκο της κουζίνας σας. Κατασκευασμένο από φυσικό υλικό ψάθα που το καθιστά φιλικό προς το περιβάλλον. Τοποθετήστε ένα πετσετάκι στο εσωτερικό της ψωμιέρας πριν τοποθετήσετε το ψωμί σας για να κρατάει τα υπολείμματα.
| Σχήμα | Στρογγυλό |
|---|---|
| Width | 42 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ


Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα



Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα