
Στρογγυλό καλάθι από υδροϋάκυνθο Υ36,5 εκ., Lian
Στρογγυλό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης με οβάλ σχήμα από την εταιρεία Mod. Είναι κατασκευασμένο από φυσική ψάθα σε μπεζ χρώμα με καφέ λεπτομέρειες. Διαθέτει λαβές για εύκολη μεταφορά. Ιδανικό για τη κουζίνα ή τη τραπεζαρία σαν διακοσμητικό ή σαν αποθηκευτικό χώρο για μικροπράγματα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα μοναδικό αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Υλικό | Λυγαριά |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 37 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Στρογγυλό

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, σε τεμάχια
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα