
5,5 €
Καλάθι Αποθήκευσης (Φ18x6) Espiel FEX105
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι από την εταιρεία Espiel σε λευκό χρώμα με μπεζ λεπτομέρεια και μοντέρνο. Είναι κατασκευασμένο από ψάθα. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σαν αποθηκευτικό χώρο σε ένα ράφι, ντουλάπι, στο μπάνιο, στην κρεβατοκάμαρα ή όπου αλλού θελήσετε. Ιδανικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στον χώρο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ύφασμα, σετ

Στρογγυλό


Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Ύφασμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα