
Κορνίζα (13x18) K-M Rectangular Yellow HZ5000110
18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 18×13 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα σε οβάλ σχήμα, με μοντέρνο σχεδιασμό για φωτογραφία μεγέθους 13x18εκ. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό σε κίτρινο χρώμα και έχει γυαλί στο μπροστινό μέρος. Κατάλληλη για το σαλόνι, την βιβλιοθήκη ή όποιον άλλο χώρο σας ταιριάζει. Ιδανική για να κρατάτε κοντά σας τις στιγμές που ξεχωρίζετε.
| Πλάτος: | 13 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 18 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σχήμα | Οβάλ |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 17 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 0.142 kg |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, οβάλ
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, οβάλ
Σε απόθεμα

18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

15×10 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
2×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα









Ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα



18×13 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα