
Κορνίζα (18x24) A-S Black Frame 121156A
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 18×13 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα για φωτογραφία μεγέθους 13x18εκ. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε μαύρη απόχρωση και διαθέτει γυαλί στο μπροστά μέρος. Κατάλληλη για τοποθέτηση στον μπουφέ, την τραπεζαρία, το υπνοδωμάτιο, το γραφείο ή σε όποιον άλλο χώρο ταιριάζει. Είναι ιδανική για να φυλάξει τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας!
| Πλάτος: | 13 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 18 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 21 cm, 21 cm, 21 cm, 21 cm |
| Depth | 16 cm, 16 cm, 16 cm, 16 cm |
| Height | 4 cm, 4 cm, 4 cm, 4 cm |
| Total weight | 0.43 kg, 0.43 kg, 0.43 kg, 0.43 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×10 εκ, μοντέρνο, οβάλ
Σε απόθεμα
18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο, οβάλ
Σε απόθεμα


15×10 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα