
Ρολόι τοίχου Paul pakoworld μαύρο-φυσικό μέταλλο-mdf Φ57x6εκ
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου με βιομηχανικό σχεδιασμό που ξεχωρίζει χάρη στα διακοσμητικά, κινούμενα γρανάζια του. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε μαύρο-μπρονζέ χρώμα, προσφέροντας κομψή και σύγχρονη αισθητική στον χώρο. Τα γρανάζια κινούνται ανεξάρτητα και λειτουργούν με 2 μπαταρίες ΑΑ (δεν περιλαμβάνονται), ενώ ο μηχανισμός του ρολογιού λειτουργεί με 1 μπαταρία ΑΑ (δεν περιλαμβάνεται), εξασφαλίζοντας αξιόπιστη ένδειξη της ώρας. Ιδανικό για το σαλόνι, το γραφείο ή οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού, προσθέτει στυλ στον τοίχο και πρακτικότητα στην καθημερινότητά σας.
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Βιομηχανικό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Για ποιόν χώρο του σπιτιού | Για το σαλόνι |
| Width | 45 cm |
| Depth | 41 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 1.216 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Μπρονζέ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα

Επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια, πλαστικό, για την κουζίνα
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, ανατολίτικο

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Αναλογικό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, ανατολίτικο

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα





13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα