
Κουρτίνα με καψούλια από βαμβάκι λινό, Menorca
Βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα μέτριας σκίασης με εκρού φόντο και φλοράλ σχέδιο σε πράσινες αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένη από ύφασμα σύνθεσης 93% polyester -3% βαμβάκι- 2% λινό-2% βισκόζη. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τα υπόλοιπα αντικείμενά σας και ανανεώστε την διακόσμηση του χώρου σας.
| Υλικό | Βαμβάκι, Λινό |
|---|---|
| Width | 41 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.916 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | 93% Polyester 3% Βαμβάκι 2% Λινό 2% Βισκόζη |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
Λινό

42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Λινό

40×27 εκ
Σε απόθεμα


Λινό

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
26×5 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Συσκότισης, σατέν

Λινό

Συσκότισης
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
Συσκότισης

42×27 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα