
Κασπώ (Φ17x15) Marhome Εκρού/Καφέ 06-24514
Κεραμικός
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κασπώ της εταιρείας Marhome σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να τοποθετείτε φυσικά ή τεχνητά φυτά. Μπορείτε για να διακοσμήσετε όλους τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους!
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Marhome |

Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός, τετράγωνος
Σε απόθεμα
12×25×15 εκ, μπετό, δωματίου
Σε απόθεμα
12×13×13 εκ, κλασικός, μπετό
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα


15×18×18 εκ, κλασικός, μπετό
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
14×15×15 εκ, κλασικός, μπετό
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα


Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα


Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα