
Κασπώ (Φ13.5x12.5) Marhome Εκρού/Καφέ 06-24515
Κεραμικός
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κασπώ της εταιρείας Marhome σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να τοποθετείτε φυσικά ή τεχνητά φυτά. Μπορείτε για να διακοσμήσετε όλους τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους!
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 18 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Marhome |

Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός, τετράγωνος
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα


Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός

Κεραμικός
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα



Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα