
Κασπώ (Φ17.5x16) Marhome Τερακότα/Καφέ 06-24536
Κεραμικός
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κασπώ της εταιρείας Marhome σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να τοποθετείτε φυσικά ή τεχνητά φυτά. Μπορείτε για να διακοσμήσετε όλους τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους!
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 23 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Marhome |

Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός, τετράγωνος
Σε απόθεμα
12×25×15 εκ, μπετό, δωματίου
Σε απόθεμα


Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 εβδομάδαΠαράδοση δωρεάν
Πλαστικό


Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα

14×15×15 εκ, ψάθα
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα


Κεραμικός
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ψάθα
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
31×25×25 εκ, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα


176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα