
Κασπώ (Φ13.5x12.5) Marhome Μπεζ/Καφέ 06-24523
Κεραμικός
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κασπώ της εταιρείας Marhome σε πορτοκαλί χρώμα με λευκές λεπτομέρειες και vintage σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να τοποθετείτε φυσικά ή τεχνητά φυτά. Μπορείτε για να διακοσμήσετε όλους τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους!
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Marhome |

Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός



Κεραμικός
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικός






Κεραμικός
Σε απόθεμα

Κεραμικός
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κεραμικός

Κεραμικός
Σε απόθεμα



Μεγάλος
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα