
Δίσκος Σερβιρίσματος (48x31x5) Estia Allure Ορθογώνιο 01-28268
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλός δίσκος σερβιρίσματος με λαβές και μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένος από ξύλο ακακίας σε φυσική απόχρωση. Ιδανικός για να προσφέρετε στους καλεσμένους σας τον καφέ ή το ποτό τους και να τους εντυπωσιάσετε.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Δίσκοι |
| Υλικό | Ξύλο |
| Σχήμα | Στρογγυλά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 35 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.49 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καπάκι, γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
