
Δοχείο Αποθήκευσης 3lt Z-L Heart 19415
Μοντέρνο, για τρόφιμα, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο για τα τρόφιμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε λευκό χρώμα με ανάγλυφη λεπτομέρεια και διαθέτει καπάκι από ξύλο bamboo σε φυσική απόχρωση. Ιδανικό για να αποθηκεύσετε μπισκότα ή φρυγανιές. Χωρητικότητα: 2.4kg. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα, Για γλύκα και μπισκότα |
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χωρητικότητα | Πάνω απο 1000μλ |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 22 cm |
| Depth | 22 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 1.72 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, για τρόφιμα, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα

Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμαΓια τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Ρουστίκ

Γυαλί
Σε απόθεμα

Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα