
Δοχεία Αποθήκευσης 2lt (Σετ 6τμχ) A-G 639OKK1102
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό δοχείο τροφίμων για την κουζίνα σας με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό, κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα, σε λευκό χρώμα με μαύρο σχέδιο. Έχει καπάκι από ξύλο bamboo κατασκευασμένο από βιώσιμα υλικά (μπαμπού πιστοποιημένο από FSC). Ιδανικό για να αποθηκεύσετε τα τρόφιμά σας και να διατηρήσετε οργανωμένη την κουζίνα και τα ντουλάπια σας. Χωρητικότητα 1000ml. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας. Με πιστοποίηση FSC 100% SCS-COC-000256.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα |
| Χωρητικότητα | 500-1000μλ |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.231 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί, 500-1000μλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, πάνω απο 1000μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Για τσάι
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, 500-1000μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Σετ, πλαστικό, πάνω απο 1000μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Για τρόφιμα, πλαστικό, πάνω απο 1000μλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέχρι 500μλ, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα