
Δοχείο Αποθήκευσης 500ml Με Αεροστεγές Κλείσιμο Z-L 14766
Για τρόφιμα, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο για αλεύρι με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε λευκό χρώμα με ανάγλυφη λεπτομέρεια και διαθέτει καπάκι από ξύλο bamboo σε φυσική απόχρωση. Ιδανικό για κάθε κουζίνα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα |
| Σετ | Ναί |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 12 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 1.02 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για τρόφιμα, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Πορσελάνη, ανατολίτικο

Για τρόφιμα, πλαστικό, τετράγωνο
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέχρι 500μλ, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, 500-1000μλ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα