
Δοχείο Αποθήκευσης 4lt Με Αεροστεγές Κλείσιμο F-V Arche 213482
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο για τρόφιμα χωρητικότητας 2.4lt με ανάγλυφο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί. Το καπάκι κλείνει αεροστεγώς και είναι κατασκευασμένο από ξύλο ακακίας. Η μεγάλη χωρητικότητα του το καθιστά κατάλληλο για αλεύρι, ζάχαρη, ζυμαρικά, όσπρια, ξηρούς καρπούς ακόμα και υγρά αφού το αεροστεγές κλείσιμο δεν επιτρέπει να τρέξει καθόλου υγρό. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα μεγέθη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Χωρητικότητα | Πάνω απο 1000μλ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 16 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 0.973 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, σετ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, τετράγωνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη, ανατολίτικο

Μοντέρνο, για τσάι, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα