
Δοχείο Δημητριακών 750gr (17.5x9.5x24.5) F-V Embossed 3D 169287
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο για τα τρόφιμα σε λευκό χρώμα και ανάγλυφο μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό και διαθέτει καπάκι. Χωρητικότητα 500gr. Ιδανικό για να αποθηκεύσετε μπισκότα ή φρυγανιές.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.28 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τσάι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Σετ, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΓια τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Για καφέ, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, για τρόφιμα
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, 500-1000μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
