
Κηροπήγιο Για Ρεσώ (13.5x7x19) K-M A54413710
Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο για ρεσώ με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα εξωτερικά και εσωτερικά χρυσό που αντανακλά το φως του κεριού δημιουργώντας μια ζεστή ατμόσφαιρα. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε οποιονδήποτε εσωτερικό ή εξωτερικό χώρο. Αναβαθμίστε τη διακόσμησή σας με μία λεπτομέρεια που συνδυάζει λάμψη και στυλ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Εσωτερικού χώρου |
| Width | 52 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 1.35 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα





Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Σετ, γυαλί

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα