
Κηροπήγιο (11x7x11) Edelman Izzy 1181441
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο για ρεσώ με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα εξωτερικά και εσωτερικά χρυσό που αντανακλά το φως του κεριού δημιουργώντας μια όμορφη ατμόσφαιρα. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε οποιονδήποτε εσωτερικό ή εξωτερικό χώρο. Αναβαθμίστε τη διακόσμησή σας με μία λεπτομέρεια που συνδυάζει φως και στυλ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Εσωτερικού χώρου |
| Width | 57 cm |
| Depth | 42 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.279 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ


Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα



8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα