
Πίνακας Με Κορνίζα (50x70) A-S Elin 205674
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου με κορνίζα που θα χαρίσει μοναδικό ύφος στο χώρο σας. Ο καμβάς είναι από πλαστικό υλικό με ανάγλυφο μοντέρνο σχέδιο σε καφέ και μπεζ αποχρώσεις. Το κάδρο είναι από ξύλο MDF_Ε1 σε μπεζ χρώμα και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Μπορεί να κρεμαστεί κάθετα ή οριζόντια.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 70 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 1.44 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Καφέ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
8×52 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ, ξύλο
Σε απόθεμα

80×60 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
4×71 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
4×31 εκ, gustav Klimt
Σε απόθεμα
7×23 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

9×53 εκ
Σε απόθεμα
80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
80×80 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
72×22 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

31×31 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
3×50 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×53 εκ
Σε απόθεμα
120×80 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
4×71 εκ
Σε απόθεμα

62×62 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
2×70 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα