
Καλάθια Αποθήκευσης (Σετ 3τμχ) K-M Cream AAE444260
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθια αποθήκευσης σετ 4 τεμαχίων σε εκρού χρώμα. Είναι κατασκευασμένα από μπουκλέ ύφασμα με σύνθεση 100% polyester και έχουν εσωτερική επένδυση από EVA. Η μοντέρνα αισθητική τους και η cozy υφή προσθέτουν μια ζεστή διακοσμητική πινελιά, ενώ το ορθογώνιο σχήμα τους προσφέρει πρακτικότητα στην οργάνωση. Ιδανικά για να τακτοποιήσετε παιχνίδια, αξεσουάρ, πετσέτες ή ότι άλλο επιθυμείτε. Ένας πρακτικός τρόπος να οργανώσετε τον χώρο σας με ζεστασιά και στυλ.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Σετ καλαθιών | Σετ |
| Width | 54 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 41 cm |
| Total weight | 0.136 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Μπουκλέ |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Στρογγυλό, σετ

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ, διάμετρος


Σετ
Σε απόθεμα
Λυγαριά, ύφασμα, σετ



Ύφασμα, σετ, διάμετρος



Στρογγυλό, ύφασμα, ενσύρματο

Στρογγυλό, ύφασμα, σετ

Στρογγυλό, σετ




Στρογγυλό, ύφασμα

Πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα