
Καλάθια Αποθήκευσης (Σετ 4τμχ) K-M Teddy White AAE444270
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθια αποθήκευσης σετ 3 τεμαχίων σε εκρού χρώμα. Είναι κατασκευασμένα από βελουτέ ύφασμα με σύνθεση 100% polyester και έχουν εσωτερική επένδυση από EVA. Ιδανικά για να τακτοποιήσετε παιχνίδια, αξεσουάρ, πετσέτες ή ότι άλλο επιθυμείτε. Εξασφαλίστε πρακτική αποθήκευση και ανανεώστε το στυλ του σπιτιού σας με μία μόνο κίνηση.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Σετ καλαθιών | Σετ |
| Width | 35 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 22 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Βελουτέ |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Στρογγυλό, σετ

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ, διάμετρος


Λυγαριά, ύφασμα, σετ




Ύφασμα, σετ, διάμετρος

Στρογγυλό, ύφασμα, ενσύρματο

Στρογγυλό, ύφασμα, σετ


Στρογγυλό, σετ



Στρογγυλό, ύφασμα


Πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα