
Καλάθια Αποθήκευσης (Σετ 4τμχ) K-M Teddy White AAE444270
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθια αποθήκευσης σετ 3 τεμαχίων σε εκρού χρώμα. Είναι κατασκευασμένα από μπουκλέ ύφασμα με σύνθεση 100% polyester και έχουν εσωτερική επένδυση από EVA. Ιδανικά για να τακτοποιήσετε παιχνίδια, αξεσουάρ, πετσέτες ή ότι άλλο επιθυμείτε. Εξασφαλίστε πρακτική αποθήκευση και ανανεώστε το στυλ του σπιτιού σας με μία μόνο κίνηση.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Σετ καλαθιών | Σετ |
| Width | 68 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 36 cm |
| Total weight | 0.08 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Μπουκλέ |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, σετ

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ, διάμετρος


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα


Ύφασμα

Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, ύφασμα

Λυγαριά, ύφασμα, σετ


Ύφασμα, σετ




Ύφασμα, σετ, διάμετρος

Σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, ύφασμα, ενσύρματο

Στρογγυλό, ύφασμα, σετ

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα