
Αρωματιστής (Φ12x11) Scentchips 780002 Elegance Black
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Nef-Nef με μοντέρνο σχεδιασμό και μαύρο χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί. Ιδανικό για να διακοσμήσει όλους τους χώρους του σπιτιού σας και να δημιουργήσει μια μοναδική ατμόσφαιρα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 28 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Σετ




Κεραμικό

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Γυαλί

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, μέταλο, εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα