
Κηροπήγιο (Φ10.5x30.2) Estheti 752-26011
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε μαύρο-χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 35 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Σετ, μέταλο, εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί, ανατολίτικο

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ

Κεραμικό

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου

Ξύλο, γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, εσωτερικού χώρου

Κεραμικό, ανατολίτικο

Γυαλί, ανατολίτικο

Κεραμικό, εσωτερικού χώρου

Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα