
Leander Classic ιμάντες ταβανιού για κρεμαστό λίκνο 4τμχ - White
Κλασικός, πλαστικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρες ρούχων της γερμανικής εταιρείας Wenko. Είναι κατασκευασμένες από διάφανο πλαστικό. Έχουν λεπτό σχεδιασμό για εξοικονόμηση χώρου στην ντουλάπα. Ιδανικές για σακάκια, μπλουζάκια, πουκάμισα, μπλούζες, πουλόβερ, κλπ.
| Τύπος κρεμάστρας | Κλασικό |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 39 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Wenko |

Κλασικός, πλαστικό


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα




Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με κλιπ, ξύλο
Σε απόθεμα






Ξύλο
Σε απόθεμα
Κλασικός, ξύλο, μέταλο
Σε απόθεμα
Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Μέταλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα



Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα


Με κλιπ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα