
Πετσέτα Προσώπου Λευκή (50x90) Hotel Stripes 500gr/m2
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 35×27 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 17,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ πετσέτες 3τμχ σε μπλε χρώμα και μοντέρνο σχέδιο στην φάσα από την εταιρεία Nima. Η σύνθεση τους είναι από 100% βαμβάκι βάρους 450gsm που τις καθιστά απαλές και απορροφητικές. Στολίστε το μπάνιο σας με στυλ και ποιότητα. Συνδυάστε την με τι υπόλοιπες διαστάσεις του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο μπάνιο σας.
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Width | 35 cm, 35 cm, 35 cm, 35 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 8 cm, 8 cm, 8 cm, 8 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | Nima |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
25×25 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα, σετ
Σε απόθεμα
42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα, σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα, σετ
Σε απόθεμα
42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
40×34 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×34 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα