
Πετσέτα Χεριών (30x50) Nef-Nef Homeware Breylo Ecru 550gsm
30×50 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 35×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ πετσέτες μπάνιου σε ροζ χρώμα και ζακάρ φάσα από την εταιρεία Whitegg. Σύνθεση από 100% βαμβάκι βάρους 500gsm, που τις καθιστά απαλές και απορροφητικές.
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Width | 35 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

30×50 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
80×150 εκ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
100×150 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
25×25 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
80×150 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα