
Παπλωματοθήκη Μονή (160x240) Dimcol Καλλιρόη 604 Grey-Blue
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 29,93 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλα σεντόνια της εταιρείας Dimcol σε γκρι-μπλε χρώμα με γεωμετρικό σχέδιο. Το ύφασμα είναι κατασκευασμένο από 70% βαμβάκι και 30% polyester 144 κλωστών. Το κατωσέντονο είναι χωρίς λάστιχο. Στο σετ περιλαμβάνεται και οι μαξιλαροθήκες φάκελος. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Συσκευασία polybag. Ελληνικής κατασκευής. ** Το σχέδιο στις μαξιλαροθήκες ενδέχεται να διαφέρει από αυτό της φωτογραφίας, καθώς η εταιρεία παράγει μαξιλαροθήκες από όλο το σχέδιο του υφάσματος και τις συσκευάζει με τυχαία σειρά.**
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 38 cm, 38 cm, 38 cm, 38 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 8 cm, 8 cm, 8 cm, 8 cm |
| Total weight | 1.4 kg, 1.4 kg, 1.4 kg, 1.4 kg |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι, βαμβακερό σατέν, σατέν

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
3D
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Διπλό κρεβάτι, βαμβάκι

Βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα