
Παπλωματοθήκη Μονή (160x240) Dimcol Βερονίκη 486 White-Blue
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παπλωματοθήκη υπέρδιπλη από την εταιρεία Dimcol σε λευκό φόντο χρώμα με μπλε λεπτομέρειες και φλοράλ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 70% βαμβάκι και 30% polyester 144 κλωστών. Συσκευασία Polybag. Ελληνικής κατασκευής. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 38 cm, 38 cm, 38 cm, 38 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 9 cm, 9 cm, 9 cm, 9 cm |
| Total weight | 2 kg, 2 kg, 2 kg, 2 kg |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πολυεστέρας

Βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας

Βαμβάκι


Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι




Βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι

Βαμβάκι

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα