
Σεντόνια Μονά (Σετ 160x240) Dimcol Καλλιρόη 606 Grey-Burgundy
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλα σεντόνια της εταιρείας Dimcol σε γκρι-μωβ χρώμα με γεωμετρικό σχέδιο. Το ύφασμα είναι κατασκευασμένο από 70% βαμβάκι και 30% polyester 144 κλωστών. Το κατωσέντονο είναι χωρίς λάστιχο. Στο σετ περιλαμβάνεται και οι μαξιλαροθήκες φάκελος. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Συσκευασία polybag. Ελληνικής κατασκευής. ** Το σχέδιο στις μαξιλαροθήκες ενδέχεται να διαφέρει από αυτό της φωτογραφίας, καθώς η εταιρεία παράγει μαξιλαροθήκες από όλο το σχέδιο του υφάσματος και τις συσκευάζει με τυχαία σειρά.**
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.4 kg |
| Χρώμα | Γκρι,Μωβ |
| Material | 70% Βαμβάκι 30% Polyester |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι



220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, λουλούδια

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα