
Κηροπήγιο (Φ9x26) Estheti 752-25061
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε πράσινο-πορτοκαλί χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 31 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Πράσινο,Πορτοκαλί |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Γυαλί, εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο, κεραμικό, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό

Μοντέρνο, κεραμικό

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Σετ, κεραμικό

Κεραμικό

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Ανατολίτικο


Μοντέρνο, κεραμικό


Σετ, κεραμικό

Γυαλί

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα