
Κηροπήγιο Logan Καφέ Ø14x12 cm Urban Nature Culture Amsterdam
Γυαλί, εσωτερικού χώρου
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε μαύρο-τερακότα χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 0.43 kg |
| Χρώμα | Τερακότα,Πράσινο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Γυαλί, εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί

Μοντέρνο, κεραμικό

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό

Σετ, μέταλο, εσωτερικού χώρου

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί

Γυαλί

Μοντέρνο, κεραμικό, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Ξύλο, γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Γυαλί, ανατολίτικο

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα