
54,51 €
Σετ εικόνων Feng Shui σε μπεζ αποχρώσεις - 4x 40x40
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακες σε σετ 2 τεμαχίων σε μπεζ-τερακότα αποχρώσεις με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένοι από ξύλο MDF. Ιδανικοί για να διακοσμήσουν μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τύπος | Σετ |
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 34 cm |
| Depth | 44 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 2.2 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Τερακότα |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Λουλούδια
Σε απόθεμα








Λουλούδια
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Λουλούδια
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα





4×51 εκ, vincent van Gogh
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα