
Φωτιστικό Τοίχου Ξύλινο EREBOS 11x21x40
Μοντέρνο, ρουστίκ , σκανδιναβικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χειροποίητη απλίκα τοίχου με μοντέρνο στυλ, κατασκευασμένη από ξύλο και σκοινί σε φυσική απόχρωση. Η απόχρωση και η υφή του ξύλου ενδέχεται να διαφέρει από την φωτογραφία, καθώς πρόκειται για φυσικό υλικό. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Κύριο υλικό | Ξύλο |
| Width | 47 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.935 kg |
| Χρώμα | Καφέ,Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, ρουστίκ , σκανδιναβικό



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, 230V
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί, 230V
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, ρουστίκ , 230V
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED, Φως ημέρας λευκό




LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κρύσταλλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μέταλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα