
Απλίκα Τοίχου A-G Ahsap 806ALD1473 Walnut
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χειροποίητη απλίκα τοίχου με μοντέρνο στυλ, κατασκευασμένη από ξύλο και σκοινί σε καφέ απόχρωση. Η απόχρωση και η υφή του ξύλου ενδέχεται να διαφέρει από την φωτογραφία, καθώς πρόκειται για φυσικό υλικό. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Κύριο υλικό | Ξύλο |
| Width | 45 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.744 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

LED, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, ρουστίκ , 230V
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μέταλο, ρέτρο, 230V
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Κρύσταλλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

LED, 230V
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο




LED
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, ξύλο, 230V
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

LED, μοντέρνο, ανατολίτικο

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα