
Απλίκα Τοίχου A-G Ahsap 806ALD1467 Walnut
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χειροποίητη απλίκα τοίχου με μοντέρνο στυλ, κατασκευασμένη από ξύλο και σκοινί σε καφέ απόχρωση. Η απόχρωση και η υφή του ξύλου ενδέχεται να διαφέρει από την φωτογραφία, καθώς πρόκειται για φυσικό υλικό. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Κύριο υλικό | Ξύλο |
| Width | 48 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 1.154 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, ρουστίκ
Σε απόθεμα
LED, ξύλο, 230V
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED, ρουστίκ
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο

LED, μοντέρνο, ανατολίτικο

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Κρύσταλλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μέταλο, ρέτρο, 230V
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο

LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED, πλαστικό, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Μέταλο, μοντέρνο, διάμετρος
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο


LED, μοντέρνο, ανατολίτικο


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα