
Απλίκα από κάνναβη Υ30 εκ., Yaku
Μέταλο, μοντέρνο, 230V
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χειροποίητη απλίκα τοίχου με μοντέρνο στυλ, κατασκευασμένη από ξύλο και σκοινί σε καφέ απόχρωση. Η απόχρωση και η υφή του ξύλου ενδέχεται να διαφέρει από την φωτογραφία, καθώς πρόκειται για φυσικό υλικό. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Κύριο υλικό | Ξύλο |
| Width | 45 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μέταλο, μοντέρνο, 230V

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό, ρουστίκ , 230V
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

230V
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο, ρουστίκ , σκανδιναβικό

Γυαλί, μέταλο, μοντέρνο


Ρουστίκ , 230V
Σε απόθεμα
LED, ρουστίκ
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο

LED, πλαστικό, ρουστίκ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα