
Παπλωματοθήκη Μονή (160x240) Dimcol Αθηνά 406 Beige
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 66,42 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πάπλωμα υπέρδιπλο σε μπεζ χρώμα, γκρι λεπτομέρειες και γεωμετρικό σχέδιο από την εταιρία Dimcol. Το εξωτερικό του ύφασμα είναι από 70% βαμβάκι-30% polyester 144 κλωστών ενώ η γέμιση από πολυεστερική βάτα. Ιδανικό χειμερινό σκέπασμα. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Συσκευασία polybag.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 52 cm, 52 cm, 52 cm, 52 cm |
| Depth | 52 cm, 52 cm, 52 cm, 52 cm |
| Height | 32 cm, 32 cm, 32 cm, 32 cm |
| Total weight | 5 kg, 5 kg, 5 kg, 5 kg |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό, λουλούδια


Βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι

220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι



220×240 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, λουλούδια


Βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Με φερμουάρ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

Βαμβάκι

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα