
Παπλωματοθήκη Μονή (160x240) Dimcol Αθηνά 406 Beige
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σεντόνια υπέρδιπλα σετ σε γκρι χρώμα, γκρι λεπτομέρειες και γεωμετρικό σχέδιο της εταιρίας Dimcol. Είναι κατασκευασμένα από 70% βαμβάκι-30% polyester 144 κλωστών, που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Στο σετ περιλαμβάνονται οι μαξιλαροθήκες με το σχέδιο του πανωσέντονου. Συσκευασία polybag. ** Το σχέδιο στην μαξιλαροθήκη ενδέχεται να διαφέρει από αυτό της φωτογραφίας, καθώς η εταιρεία παράγει μαξιλαροθήκες από όλο το σχέδιο του υφάσματος και τις συσκευάζει με τυχαία σειρά.**
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1.4 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 70% Βαμβάκι 30% Polyester |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό, λουλούδια

Βαμβάκι

220×240 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


38×27 εκ, βαμβακερό σατέν, διάμετρος
Σε απόθεμα

38×27 εκ, βαμβακερό σατέν, λουλούδια
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πουά
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα