
Κουβερλί Υπέρδιπλο (220x240) 2 Όψεων Whitegg L075-3
220×240 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβερλί υπέρδιπλο διπλής όψης με καπιτονέ ανάγλυφο σχέδιο σε βεραμάν χρώμα με λευκές-τυρκουάζ λεπτομέρειες και γεωμετρικό σχέδιο από την εταιρεία Whitegg. Το εξωτερικό του ύφασμα είναι από 100% polyester και εσωτερικά διαθέτει λεπτή πολυεστερική βάτα. Η μία πλευρά έχει σχέδιο και η άλλη είναι μονόχρωμη βεραμάν.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Width | 48 cm |
|---|---|
| Depth | 48 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι, λουλούδια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πουά

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι, λινό, λουλούδια

38×27 εκ, διπλό κρεβάτι, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, βαμβακερό σατέν, σατέν

Βαμβάκι


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα