
Κουβερλί Υπέρδιπλο (220x240) 2 Όψεων Whitegg L076-1
220×240 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβερλί υπέρδιπλο διπλής όψης με καπιτονέ ανάγλυφο σχέδιο σε βεραμάν-λευκό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Whitegg. Το εξωτερικό του ύφασμα είναι από 100% polyester και εσωτερικά διαθέτει λεπτή πολυεστερική βάτα. Η μία πλευρά έχει σχέδιο και η άλλη είναι μονόχρωμη βεραμάν.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Width | 48 cm |
|---|---|
| Depth | 48 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν,Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, βαμβακερό σατέν, σατέν

Βαμβάκι

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, βαμβακερό σατέν, σατέν

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι, λουλούδια
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα