
Κουβερλί Υπέρδιπλο (220x240) 2 Όψεων Whitegg L076-1
220×240 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβερλί υπέρδιπλο διπλής όψης με καπιτονέ ανάγλυφο σχέδιο σε λευκό χρώμα με μπλε-γαλάζιες λεπτομέρειες και γεωμετρικό σχέδιο από την εταιρεία Whitegg. Το εξωτερικό του ύφασμα είναι από 100% polyester και εσωτερικά διαθέτει λεπτή πολυεστερική βάτα. Η μία πλευρά έχει σχέδιο και η άλλη είναι μονόχρωμη μπλε.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Width | 48 cm |
|---|---|
| Depth | 48 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Μπλε,Γαλάζιο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι


Βαμβάκι

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, βαμβακερό σατέν, σατέν

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι

Βαμβάκι, βαμβακερό σατέν, σατέν

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
140×200 εκ, μονό κρεβάτι, βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα