
Κουβερλί Υπέρδιπλο (220x240) 2 Όψεων Whitegg L075-2
220×240 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβερλί υπέρδιπλο διπλής όψης με καπιτονέ ανάγλυφο σχέδιο σε λευκό χρώμα με ροζ-σάπιο μήλο λεπτομέρειες και γεωμετρικό σχέδιο από την εταιρεία Whitegg. Το εξωτερικό του ύφασμα είναι από 100% polyester και εσωτερικά διαθέτει λεπτή πολυεστερική βάτα. Η μία πλευρά έχει σχέδιο και η άλλη είναι μονόχρωμη ροζ.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Width | 48 cm |
|---|---|
| Depth | 48 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Ροζ,Σάπιο Μήλο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πουά
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό, λουλούδια

38×27 εκ, βαμβακερό σατέν, διάμετρος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

220×240 εκ
Σε απόθεμα

38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
38×27 εκ, βαμβακερό σατέν, διάμετρος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

41×27 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα