
Διακοσμητικό Μπολ (Φ27x7.5) Tria By Espiel Chestnut HWD788K24-6
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ σε σετ από την εταιρεία Alpina. Το σετ περιλαμβάνει 3 μπολ ίδιου μεγέθους. Είναι κατασκευασμένα από κεραμικό υλικό σε μπεζ χρώμα με λευκό σχέδιο και μοντέρνο ύφος. Ιδανικά μπολ για το φαγητό σας ή το πρωινό σας. Χωρητικότητα 200ml. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.666 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Alpina |

Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο

Μοντέρνο, διακοσμητικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ, διακοσμητικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, διακοσμητικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, διακοσμητικό, στρογγύλα
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, γυαλί, ανατολίτικο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα

41×27 εκ
Σε απόθεμα